Вітаємо на сайті

5 ШКОЛИ

м. Переяслава-Хмельницького

Атестація

  • Атестація педагогічних працівників Переяслав-Хмельницької ЗОШ №5

Основна мета атестації – розвиток навчального закладу. В контексті основних функцій менеджменту атестацію можна розглядати як стимулюючу функцію розвитку як персоналу, так і самої школи. Усі функції менеджменту логічно взаємопов”язані. Якщо першочерговою є постановка мети діяльності закладу, то слід наголосити, що починається цей процес з аналізу стану школи на даний момент. Саме результати проведення атестації дають вичерпну  інформацію з цього питання.

Наступним кроком має бути планування й прийняття рішень, а також організацій та мотивацій функції. Завершує цей процес контроль досягнутих результатів, тобто проведення наступної атестації через визначений час.

Такий безперервний процес стане основою для подальшого планування й прийняття рішень, спрямованих на постійний розвиток. Саме тому атестація – це “альфа” і “омега” просування уперед. Із неї починається постановка мети, реальної й конкретизованої для даного етапу, а аналіз досягнутих результатів дозволяє викреслити основні задачі для наступних етапів розвитку організації. Головне призначення атестації – це спрямованість процесу на те, щоб кожний наступний етап сприяв росту конкретного співробітника, так і усього колективу загалом.

При проведенні атестації необхідно неухильно додержуватися вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 20.08.1993 р. № 310, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.12.93 р. № 179 із змінами і доповненнями, та керуватися кваліфікаційними характеристиками педагогічних працівників, для яких встановлені кваліфікаційні категорії.

Вивчення досвіду роботи педагогічних працівників, його узагальнення та оформлення відповідних узагальнюючих документів проводиться членами атестаційної комісії і працівниками методичних кабінетів відділів освіти районних державних адміністрацій та виконкомів міських рад.

Кожного року проводиться атестація педагогічних працівників ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

 

 

Попередній запис
Наступний запис
← Корисні посилання Рекомендації →