Вітаємо на сайті

5 ШКОЛИ

м. Переяслава-Хмельницького

День Безпечного Інтернету
Лютий
6
Вівторок

День Безпечного Інтернету

День Безпечного Інтернету відзначається з 2009 року на другий день другого тижня другого місяця щорічно.

Відзначаючи позитивну силу Інтернету, у 2018 році тема Дня безпечного Інтернету «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» надихає кожного з нас приєднатися до всесвітнього руху, брати участь, використовувати кращий потенціал Інтернету для об’єднання людей.

В Переяслав-Хмельницькій ЗОШ №5 тиждень безпеки в Інтернеті розпочався інтерактивними заняттями для учнів 7-9 класів, які підготували та провели вчителі інформатики Грищенко О.Л. та Шамшур Л.П.

Учням було продемонстровано відеоролики та презентацію на тему «Безпечний Інтернет». Закріпили знання на практиті під час проведення інтелектуальних ігор та віртуальних подорожей.

Цілком ймовірно, що у найближчому майбутньому Всесвітня мережа повністю замінить усі інші засоби зв’язку. Та давайте зупинимось на мить і замислимось, чи дійсно ми хочемо провести усе життя у віртуальному світі? Бачити аватарки – замість живих облич, смайлики – замість живих посмішок. В решті решт, як та на що втрачати власний час – це вільний вибір кожного. Натуральне завжди коштує дорожче ніж штучне.

А реальне життя – воно справжнє!

  Фото 6

День Безпечного Інтернету День Безпечного Інтернету День Безпечного Інтернету День Безпечного Інтернету День Безпечного Інтернету День Безпечного Інтернету
Головна » Новини » День Безпечного Інтернету