Вітаємо на сайті

5 ШКОЛИ

міста Переяслава

Грудень
19
Середа

З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Стало доброю традицією у п`ятій школі  на 19 грудня влаштовувати світле свято Миколая Чудотворця для учнівської громади 1-8 кл. .

Цього року, до організації і проведення цікавого для дітей заходу,долучився гурт хлопчиків з 6-Б та 7 класів: Матієнка Ярослава (7кл.), Шульги Данила (7кл.), Бідного Максима (7кл.), Крижанівського Дмитра (7кл.), Яременко Івана і Федоренко Віктора (6-Бкл.). Вони підготували  для школярів 1-5 класів святкове дійство «Миколай іде – Різдво веде». Керівник творчого колективу хлопчиків педагог-організатор школи Олена Касьян.

Приємно здивовані учні отримали солодке печиво «Миколайчики»  та новорічні подарунки,які залюбки приготували  для своїх чад турботливі батьки. А завбачливий чортик Антипко у класах залишив різочки для нечемних і не слухняних учнів.

Олена Касьян,педагог-організатор

  Фото 63

З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ
Головна » Новини » З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ
Попередній запис
Наступний запис
← Переможці КВК! Новорічні ранки →