This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Вітаємо на сайті

5 ШКОЛИ

м. Переяслава-Хмельницького

Правила прийому

Шановні батьки!

На сьогодні визначальним фактором існування суспільства стає формування нової виховної парадигми, яка відповідала б сучасному людському буттю, пошуку, нових  духовних джерел, знаходила нові шляхи, можливості і ресурси цілісного розвитку особистості дитини, досягнення нею високого рівня освіченості і культури за умови збереження та зміцнення здоров’я; формувала в дитині потребу в нових знаннях; виховувала патріотичну свідомість; розвивала почуття відповідальності, співчуття та толерантного ставлення до людей.
Виходячи з того, що дитина є суб’єктом виховного процесу, доцільно докорінно змінити його технологію, використовувати такі педагогічні технології, які ставлять за мету не нав’язування правил і норм, а створення умов для осмислення суті моральних стереотипів, їх доцільності, добровільного їх сприйняття, набуття досвіду морально-етичного ставлення до себе, до навколишнього світу та людей. Це потребує розвитку механізмів морального становлення особистості.
Тільки спільно з Вами ми зможемо досягти високих результатів. Тільки з Вами шкільні роки не будуть марними для Ваших дітей.
Запрошуємо до співпраці не байдужих до виховання нашого майбутнього покоління.

Адміністрація школи
  • Правила прийому дітей до ЗОШ №5

1. До ЗОШ №5 приймаються громадяни України (незалежно від місця проживання), іноземці, а також особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах.

2. Всі учні здобувають загальну середню освіту відповідно до чинного законодавства на безоплатній основі.

3. До першого класу зараховуються, як правило, діти шести-семи років.

4. Батьки дітей, які вступають до 1-го класу або особи, що їх замінюють повинні подати наступні документи: заяву на ім’я директора, копію свідоцтва про народження, медичну картку (форма № 26), психолого-педагогічну картку розвитку дитини (оформлює ДНЗ, подається за бажанням батьків).

5. Приймання дітей, які вступають до першого класу проводиться у терміни, визначені навчальним закладом.

Головна » Сторінки » Для батьків » Правила прийому
Попередній запис
Наступний запис
← Права та обов'язки Корисні посилання →