Вітаємо на сайті

5 гімназії

міста Переяслава

Корисні посилання

   Інтернет для батьків

Ми – батьки. Люди дорослі й статечні, ми часом зі щирим здивуванням запитуємо себе й навколишніх: і що вони – наші діти – знайшли для себе такого привабливого в тому Інтернеті? Чому ладні годинами просиджувати, втупившись в екран монітора, витрачати свій реальний час на світ нереальний, створений примхливим сплетінням електронного павутиння? Щоб зрозуміти, спробуйте самі хоча б одного разу “пірнути” у віртуальний всесвіт. Пройдіться його магістралями й манівцями – це не буде марно втрачений час, бо світ інформації завжди має для кожного з нас свої сюрпризи й відкриття.
   

    Відкриття батьківства
http://www.materinstvo.ru, http://www.parenting.ru – ресурси сайтів “Материнство”, “Мамам про дітей” допоможуть молодим мамам підготуватися до народження дитини, дадуть корисні поради щодо розвитку дитини від народження до дошкільного віку, організації дитячого харчування, взаємовідносин у сім’ї, де з’явився новий мешканець. Розділ “Бібліотека” містить щоденники молодих мам та веселі історії про дітей.
http://www.mother.ru – сайт “Мати” пропонує статті та інтерактивне спілкування з педіатром, логопедом, психологом; “Скарбничку родинного досвіду”, поради щодо раннього розвитку дитини.
http://mamadoma.narod.ru , http://baby.com.ua – “Мамочки”, “Мама дома” та “Бебіком”- це сайти про все, що може бути цікавим для молодої матусі – про вагітність та пологи, про виховання малят, про жіночу красу та здоров’я, про рукоділля та домашнє господарство, про сімейне дозвілля та відпочинок.
http://www.cooking.ru/cats/children_kitchen – дитяче харчування – від народження малюка до шкільного віку.
   

    Секрети родинної педагогіки 
http://aim.h1.ru/index.html – “Радетели”: матеріали сайту присвячені ранньому розвитку дитячих обдарувань.
http://www.bibicall.ru – “Про харчування та виховання”, а також – методики педагогіки Монтесорі, “Художники в памперсах”, перша допомога та уроки масажу, батьківські тести та конференції, веб-консультації у лікарів-педіатрів.
http://baby.inlife.ru/baby.php?level=0 -Як впливає музика на розумовий та емоційний розвиток немовляти? Яку іграшку варто пропонувати дитині? Як допомогти дитині позбутися шкідливих звичок? Про це та багато іншого – у розділі “Дитина і сім’я”
http://www.forkids.ru – батькам цей ресурс пропонує важливу інформацію про здоров’я дітей, корисні поради для тих, хто разом з дітьми збирається виїхати у краї далекі чи близькі на відпочинок.
http://www.idea.dp.ua/baby/learning.htm – уроки, що стануть у пригоді батькам майбутніх першокласників.
http://baby.com.ua/razdel.php3?sch – а тут – корисні поради для батьків школяриків різного віку.
http://www.moyadytyna.com.ua/ Електронний журнал “Моя дитина” буде корисним педагогічним джерелом незалежно від того, якого віку ваші діти: від першого року життя і до складного етапу переходу від дитинства до дорослості супроводжуватимуть вас опубліковані тут поради та консультації.
http://www.grandland.newtech.ru/Sschool.htm – школа сексуального виховання – для підлітків та їхніх батьків.
   

    Батьківський Web-клуб 
http://www.7ya.ru – сайт “7Я” має підзаголовок “Все про дітей”. Додамо – і не лише про дітей: також і про побут, і про організацію харчування родини, і про родинне дозвілля.
http://www.7ya.ru/conf/conf-Teenagers.htm – конференція мам і татусів  стане в пригоді тим, чиї діти стоять на порозі зрілості.
http://www.ed.gov/pubs/parents/internet/index.html – Parents Guide to the Internet = Батьківський гід по Інтернету, англійською мовою
 

    Дозвілля у домашньому колі
http://childrecords.narod.ru/musictales.html – музичні казки: “Аліса в Країні Чудес”, “Бременські музики”, “Пригоди капітана Врунгеля” та ще з десяток найулюбленіших музичних версій літературних і фольклорних творів.
http://playroom.com.ru/ – “Дитяча ігрова кімната”. Тут ви знайдете улюблені дитячі пісні з мультиків і кінофільмів, комп’ютерні та розвиваючі ігри для свого малюка, “розмальовки” допоможуть йому розвивати вправність руки та художній смак, а конкурс дитячого малюнка – продемонструвати свої здібності й помилуватись художньою вправністю ровесників вашої дитини.
http://www.varja.narod.ru – “ОДИ-БЕДЯ” – родинна веб-сторінка, що має підзаголовок “Малючковий мережевий журнал”. Хто ви для вашого малюка (батьківський тест)? Чим малюють наші діти? Куди варто зазарнути в Інтернет? – Відповіді на ці та подібні запитання пропонують його автори.
http://serg-klymenko.narod.ru/index.html – родовід Сергія Клименка. А родовід вашої сім’ї? Чи досліджували ви його разом зі своїми дітьми? З Інтернетом здійснити подібний проект буде легше: http://www.familysearch.org
http://www.idea.dp.ua/baby – іменини хлоп’яток і дівчаток. Знайдіть серед них “день ангела” своєї дитини!
   

     Запропонуйте дітям:
http://www.library.kherson.ua/child/tales/tales.htm – написати власну казку і опублікувати її на сайті бібліотеки (сторінка “Моя казка”)
http://www.library.kherson.ua/vernisaj/vernisage.htm – намалювати ілюстрації до улюбленої книги для нашого “Електронного вернісажу”
   

     Сімейне читання.
Читайте дітям, читайте разом з дітьми:
http://www.fabtales.com.ua – “Чарівні казки” – українською мовою;
http://www.skazka.com.ru , http://skaski.chat.ru/ukraine – українські казки, казки народів світу, літературні казки – російською мовою;
http://www.kid.ru/libtxt/lib/poisk/kidlibindex.html – Велика дитяча бібліотека на сайті “Кid.ru”;
http://www.lib.ru/MILN – Алан Александр Мілн – “Вінні-Пух” і все-все-все;
http://www.lib.ru/JANSSON , http://mumidol.narod.ru – Туве Янсон із мешканцями Мумідолу;
http://www.kulichki.com/inkwell/hudlit/inolit/darrel.htm – Джеральд Даррелл – розповіді про звірів – реалістичні й фантастичні;
http://www.rusf.ru/vk – Кращі твори Владислава Крапівіна – на офіційному сайті письменника.
http://www.kulichki.com/comics/zoo – “Сивка-бурка” – ілюстровані оповідання про тварин.
http://www.chg.ru/Fairy – сайт “Дитяча казка” збирає і пропонує своїм відвідувачам казки, створені дітьми різного віку.
http://www.library.ks.ua/child/e_library/e_lib.htm – почитайте вашим діткам оповідання й вірші херсонських письменників!
http://www.kid.ru – містить бібліотеки – батьківську та дитячу; довідники для батьків (“Дитячі хвороби”, “Дитячі ліки”, “Дитячі проблеми”, “Календар розвитку дитини” тощо).
http://www.idea.dp.ua/baby – книги для батьків та тих, хто хоче стати батьками.
http://list.mail.ru/10926/1/0_1_0_1.html – каталог ресурсів для батьків, для дітей та про дітей.
Слухайте разом з дітьми:
http://www.umka.com.ua/child.shtml – українські казки, дитячі вірші, дитяча поп-музика on-line та на CD.
http://childrecords.km.ru – казки, інсценівки, мультфонограми та вірші російською мовою, у форматі mp3.
   

    Обереги вашої дитини 
http://www.gdo.kiev.ua/files/2002/07/273.htm – Сімейний Кодекс України. Його варто знати – щоб захистити права своїх дітей та власні.
http://donmolod.gov.ua/law/international/k1.htm – Конвенція про права дитини
http://school-sector.relarn.ru/prava – права дітей – для їхніх батьків, учителів та для них самих.
http://www.un.kiev.ua/ua/unicef/ss-raw.php – ЮНІСЕФ в Україні (сторінки Дитячого Фонду Об’єднаних Націй)
http://m.health.gov.ua/ – СНІД: що роблять державні структури для профілактии його поширення в молодіжному середовищі? Офіційна інформація Департаменту молодіжної та сімейної політики.
http://www.chl.kiev.ua/UKR/p_safeu.htm – “Посібник з Інтернет-безпеки дітей для батьків” (на сайті Державної бібліотеки України для дітей)

Головна » Сторінки » Для батьків » Корисні посилання
Попередній запис
Наступний запис
← Правила прийому Обдарованість дитини →