This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Вітаємо на сайті

5 ШКОЛИ

м. Переяслава-Хмельницького

Сторінка директора школи

«Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить»

storinka-dyrektora-shkoly

« І раю кращого немає у всім світі, як тії Андруші» : так писав Т.Г.Шевченко про старі Андруші. Та у 1968 році у зв’язку з будівництвом Канівської ГЕС всі побережні села Лівобережжя та Правобережжя, а саме Підсінне, В’юнище, Монастирок, Зарубенці, Старі Андруші, Трахтомирів були переселені до Нових Андрушів. І тут була побудована школа, яка 1 вересня 1968 року відкрила двері для своїх перших учнів.

Сьогодні це Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5.

storinka-dyrektora-shkoly

З дня відкриття в школі працювали директорами

Засільський Петро Васильович ( 1968-1971)
Засільський Володимир Петрович (1971-1977)
Коломієць Галина Дмитрівна (1977-1981)
Шавро Олена Борисівна (1981-1992)
Дігтяр Микола Маркович (1992-1999)
Вороновський Володимир Іванович (1999-2002)
Васюхно Геннадій Григорович ( 2002-2009)
Овсієнко Тетяна Григорівна ( 2009-2010)

З жовтня 2010 року естафету директорів прийняла Касьян Тетяна Володимирівна, творець цікавого насиченого життя у школі, професійний організатор свого колективу,сучасний педагог. В школі навчається  близько 400 учнів, навчально-виховний процес забезпечують  33 педагоги.

Головне завдання, що стоїть перед закладом – всебічний розвиток учня як особистості, розвиток його талантів, розумових і фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей, формування громадянина здатного до свідомого суспільного вибору.

Учні школи постійно приймають  участь і неодноразово ставали переможцями конкурсів, олімпіад, конкурсів-захистів МАН, спортивних змагань різного рівня від міського до обласного.
Традиційними у школі стали святкування Дня учня,свято талантів. На базі школи працюють гуртки, спортивні секції, хореографічна та вокальна студії.

Педколектив вважає, що головним  критерієм оцінки ефективності роботи школи є прогрес кожного учня, тому знаходиться у постійному творчому пошуку, приймає участь у експериментах, впроваджує інновації.

Головна » Сторінки » Сторінка директора школи