Вітаємо на сайті

5 ШКОЛИ

міста Переяслава

Жовтень
9
Вівторок

Козацькі ігрища та благодійна акція

До Дня захисника України та українського козацтва в школі традиційно провели розважальну програму «Козацькі ігрища». Програма розрахована для козаків та козачок 6-8 класів. Учасники змогли проявити свої здібності в різноманітних конкурсах: творчому конкурсі «Козацька листівка», інтелектуальній грі «Інтелект – бій»,старовинних козацьких іграх «Тягни чорта за хвоста», «Лава на лаву», «Навхрест» та народної іги «Гривеньки». Не обійшлися і без ігор народів світу. Цього разу – гра «Кенгуру» для козацьких куховарів. Найкращі команди будуть відзначені пам`ятними грамотами після виконання домашнього завдання – «Козацька ли-стівка» та «Козацька вікторина».

Олена Касьян педагог-організатор

Участь у благодійній акції «Діти Київщини – захисникам Батьківщини»

        У благодійній акції взяли участь учні 1-11 класів,учителі,батьки. Кошти зібрали скарбник Козацького Братства Якима- Андрушки Антон Білецький(11кл.) і товмач Братства Якима Андрушки -Максим Микитенко(11кл.). Зібрані кошти у сумі три тисячі шістсот шістдесят три (3,663)грн. були передані голові ГО «Серце Переяславщини» Інні Марченко для добровольчого батальйону до Дня захисника України.

Олена Касьян педагог-організатор

Фото:Наталії Чайки

 

  Фото 8

Козацькі ігрища та благодійна акція Козацькі ігрища та благодійна акція Козацькі ігрища та благодійна акція Козацькі ігрища та благодійна акція Козацькі ігрища та благодійна акція Козацькі ігрища та благодійна акція Козацькі ігрища та благодійна акція Козацькі ігрища та благодійна акція
Головна » Новини » Козацькі ігрища та благодійна акція
Попередній запис
Наступний запис
← 50-річний ювілей школи №5 Посади дерево →