Вітаємо на сайті

5 ШКОЛИ

міста Переяслава

Жовтень
13
Вівторок

Командна гра «Козацькі ігрища»

День українського козака та  захисника України учні 8-х класів школи №5 відзначили  участю в командній грі «Козацькі ігрища». Конкурсно-розважальну програму підготувала та провела педагог-організатор, координатор КБ Якима Андрушки Касьян Олена Дмитрівна.

В програму увійшли  старовинні козацькі  та українські рухливі ігри : козацькі ігри «Лава на лаву»,«Линва»; ігри – забави «Жабка» і «Ящірка», ускладнена грою «Жабка»; гра – атракціон «Линва»; командна гра «Викликач».

Тут учасники змогли переконатися у своїх фізичних можливостях швидкого бігу, перестрибування з упором рук, силі та витривалості, лазінні, командної злагодженості, кмітливості, спритності.

Творчі та інтелектуально обдаровані учні долучилися до традиційних конкурсів «Козацька листівка» та тематичної гри «Інтелект-бій».

Кореспонденти, фотографи, редактори, за правилами гри, випускають ройову газету, в якій подають інформацію про участь у командній грі «Козацька листівка», а ерудованим учням з історії українського козацтва – дати відповідь на  20 запитань з історії розвитку козацького руху на Україні.

Олена Касьян,педагог-організатор,

координатор КБ Якима Андрушки

СЦЕНРІЙ

Головна » Новини » Командна гра «Козацькі ігрища»
Попередній запис
Наступний запис
← Осінній креатив Вітаємо зі святом! →