Вітаємо на сайті

5 ШКОЛИ

міста Переяслава

Результати Всеукраїнських учнівських олімпіад ІІ етап

Про підсумки проведення І та ІІ етапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2019/2020 навчальному році

У ІІ ( міському ) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
з 02 листопада 2019 р по 22 грудня 2020 р взяло участь 46 учнів з них 37 переможців.

№ п/п П.І.Б. вчителя Предмет Класи
6 7 8 9 10 11
1 Чайка Н.О.  

 

Зарубіжна література

        Томчук Н.-І м  
2 Данилко Л.В.     Бірюк А-ІІм. Ковальчук Я-ІІІ м    
3 Левченко О.С.           Глива В. – ІІ м
 

4

 

Шамшур Л.П.

фізика   Владіміров А.-ІІІм. Кобиш О.-6б. ПігальА.-ІІм. Глоба В-5.5б. Кравченко М.- 6б.
Астрономія           Орнацький І.-3б.
5 Полтавець Л.М.  

 

укр..мова та літ-ра

Миколаєнко В.- IV м          
7 Білецька О.Г. Немеш С.- IV м   Бірюк А-ІІм. Ковальчук Я.-IІІ м Томчук Н- І м Глива В- IІІ м
8 Ігнатенко В.В. Хімія   Россуждай  А- ІІІ м Бірюк А-ІІІм. ПігальА.-8.5б. Глоба В-6б. Кравченко М-2.5б.
9 Касьян Т.В. правознавство       Шевченко А.-Ім Черенкова В.-ІІІм. Глива В– ІІ м
10 Дзюба О.Ю. Історія     ПодліпаєваС.- ІІ м ПігальА.-ІІм. Томчук Н- ІІ м Кравченко М. ІІІ м
11 Стріха Н.В.  

Інф.техн.

      ПігальА.-14б..    
12 Шамшур Л.Пю         Чорний Р.-7.25б. Кравченко М. ІІ м
13 Степаненко Л.А. Екологія         Кунах А-ІІІм. Рудніцька Д.-ІІІм.
14 Степаненко Л.А. Біологія     Бірюк А.- V м Ковальчук Я-

І V м

Томчук Н.-ІІІ м ЗаболотнаО -ІІ м
15 Коркач В.І. Географія       ПігальА.-ІІм. Глоба В-ІІІм.  
16 Степаненко Л.А. Географія     ПодліпаєваС.- ІІІ м     Лукавенко О.-12б.
17 Сідько Н.Г. англ.мова       ПігальА.-ІІм.   ЗаболотнаО -ІІІ м
18 Безпала О.М. Англ..мова     ПодліпаєваС.- ІІІ м   Конченко А- ІV м  
19 Козоріз Л.В Обслуг.праця/Технічна праця       ПігальА.-ІІм.

Ковальчук Я-

ІІ м

  Рудніцька Д. – І м
20 Стріха Н.В. математика     Бірюк А.-11б.      
21 Кухар Ю.І.   Юхта А.-4б.          
22 Кравченко В.В. математика   Яременко І.-ІІІм.   Пігаль А- 6б. Глоба В-ІІм. Кравченко М. 10б.

Слід відзначити учнів  які посіли перші  місця на міських олімпіадах і включені до складу команд на ІІІ ( обласний ) етап:

Томчук Н.- 10Б клас – українська мова ( вчитель Білецька О.Г.); зарубіжна література ( вчитель Чайка Н.О.);

Рудніцька Д. – 11 клас  обслуговуюча праця ( вчитель Козоріз Л.В.);

Шевченко А. – 9 клас правознавство ( вчитель Касьян Т.В.)

Кравченко М.- 11 клас – інформаційні технології ( вчитель Шамшур Л.П.).

 

Головна » Результати Всеукраїнських учнівських олімпіад ІІ етап