Вітаємо на сайті

5 гімназії

міста Переяслава

Травень
15
Середа

Цікаві зустрічі

15 травня 2019 року до Переяслав – Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 завітали поважні гості – член Національної спілки художників України, майстер народного мистецтва Осташинський Йосип Борисович та член Національної спілки журналістів України, ініціатор і автор проекту «Культурна спадщина України» Кольчева Людмила Наумівна, а також громадський діяч Попова Тамара Василівна.

Йосип Осташинський — єдиний у світі автор незвичайного творчого жанру — архітектура в мініатюрі. Без художньої та архітекторської освіти майстер відтворює, з вражаючою точністю, храми рідного краю. Для учнів 4-го класу Йосип Борисович провів майстер-клас із використання сірників та створення барельєфу за їх допомогою.

Людмила Кольчева зустрілася з учнями 8-9-их класів, презентувала свій культурно – історичний проект «Культурна спадщина України» та нагадала про необхідність збереження пам’яток історії для наступних поколінь.

Під вдячні аплодисменти дітей адміністрація школи вручила гостям квіти та подяки за вагомий внесок у розвиток підростаючого покоління, активну громадянську позицію та невгамовний творчий пошук.

Заступник директора з ВР Кардашевська І.І

.

  Фото 8

Цікаві зустрічі Цікаві зустрічі Цікаві зустрічі Цікаві зустрічі Цікаві зустрічі Цікаві зустрічі Цікаві зустрічі Цікаві зустрічі
Головна » Новини » Цікаві зустрічі
Попередній запис
Наступний запис
← Ми пам'ятаємо 1939-1945 День вишиванки →