Вітаємо на сайті

5 ШКОЛИ

міста Переяслава

Листопад
22
П’ятниця

День пам’яті жертв голодоморів в Україні

22 листопада 2019року шкільною громадою вшанували пам’ять убитих голодом жителів наддніпрянського села Андруші на Переяславщині в період геноциду української нації 1932-1933рр..

Театралізовану акцію «Незгасима свіча» для учнів 1-11класів підготували та провели члени Козацького Братства Якима Андрушки: Россуждай Артем (7-Акл.), Яременко Іван(7-Бкл.),Сулима Максим(5-Акл.), Твердохлебов Олександр(7-Бкл.), Немеш Станіслав(5-Бкл.),Кобиш Олексій(8кл.), Оганесян Віталій (8кл.), Асламович Дмитро(5-Бкл.),Вовк Дарина(10-Акл.), Гриценко Аліна (10-Акл.). Керівник Касьян О.Д.,педагог-організатор школи.

Запалили поминальні вогні та вшанували пам’ять убієнних голодом в період кровавого тоталітаризму більшовиків.

Біля пам’ятного знаку жертвам голодомору 1932-1933років на Андрушівському кладовищі м. Переяслава, козацька старшина школи поклали квіти та запалили свічку пам’яті.

Фото:Ірини Кардашевської,

заступника директора з виховної роботи

  Фото 9

День пам’яті жертв голодоморів в Україні День пам’яті жертв голодоморів в Україні День пам’яті жертв голодоморів в Україні День пам’яті жертв голодоморів в Україні День пам’яті жертв голодоморів в Україні День пам’яті жертв голодоморів в Україні День пам’яті жертв голодоморів в Україні День пам’яті жертв голодоморів в Україні День пам’яті жертв голодоморів в Україні
Головна » Новини » День пам’яті жертв голодоморів в Україні