Вітаємо на сайті

5 ШКОЛИ

міста Переяслава

Січень
31
П’ятниця

Установчі сходини Козацького Братства Якима Андрушки

31 січня 2020 року відбулося чергове засідання Радного кола. На сходинах були присутні члени Козацького Братства Якима Андрушки, виховник  Касьян  Олена Дмитрівна.

На порядку денному розглядалися нагальні питання:

1.Атрибутика історико – патріотичної організації для дітей та юнацтва Козацького Братства Якима Андрушки.

2.Затвердження складу генеральної козацької старшини Братства Якима Андрушки.

Учасники Радного кола ухвалили:

  1. Затвердити барви блакитного кольору з використанням жовтого. Голубий колір – це колір креативності, миролюбності, розуміння та мудрості. Жовтий – це колір пошуків і змін, колір людей, які хочуть відкрити в стосунках щось нове. Символізує свободу, позбавлення від різноманітних обмежень та проблем.
  2. Затвердити проект знамена історико – патріотичної організації для дітей та юнацтва Козацького Братства Якима Андрушки в наступному варіанті: голубе тло з козацьким хрестом жовтого кольору.
  3. Затвердити логотип історико – патріотичної організації для дітей та юнацтва Козацького Братства Якима Андрушки з піктограмою козака,який відточує сою бойову майстерність на тлі небесного світила Місяця.
  4. Обрати за девіз історико – патріотичної організації для дітей та юнацтва Козацького Братства Якима Андрушки козацький вислів «Тримайося України,бо Україна тримає нас». За гімн – пісню «Андрушівські Козаки» на сл. О.В. Матвієнка, на муз. М.І Гриценка.
  5. Затвердити список генеральної козацької старшини історико – патріотичної організації для дітей та юнацтва Козацького Братства Якима Андрушки в наступному складі:

Отаман – Клок Владислав(10-Акл.)

Писар – Кравченко Михало(11 кл.)

Суддя – Кононенко Назар(8 кл.)

Обозний – Кобиш Олексій (8 кл.)

Скарбник – Дикий Віталій (9 кл.)

Осавул – Андріяш Артем(10- Б кл)

Хорунжий – Лихота Максим (8кл.)

Бунчужний – Россуждай Артем (7-Б кл.)

Довбуш – Бідний Максим (8кл.)

Товмач – Пігаль Андрій(9 кл.)

Олена Касьян,педагог-організатор

Головна » Новини » Установчі сходини Козацького Братства Якима Андрушки